Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vodárenská správcovská spoločnosť Mojmírovce, s.r.o. žiada občanov o spoluprácuVytlačiť
 

Vodárenská správcovská spoločnosť Mojmírovce, s. r. o. prosí občanov, že pokiaľ budú mať vedomosť o vypúšťaní odpadových vôd fekálnym vozidlom alebo z cisterny do verejnej kanalizácie na niektorej časti z ulíc v rámci obce, aby nám takéto prípady nahlásili, prípadne odpísali štátnu poznávaciu značku vozidla vypúšťajúceho odpadovú vodu do kanalizačnej siete na Vašej ulici.

Vypúšťanie odpadových vôd je možné jedine na mieste určenom vodárenskou spoločnosťou, čo je čistiareň odpadových vôd v Mojmírovciach. Každý takýto dovozca musí mať uzatvorenú zmluvu s pravidlami dovozu.

Vypúšťanie odpadových vôd fekálnymi vozidlami po Vašich uliciach obce je prísne zakázané a spôsobuje okrem iného nepríjemné pachy šíriace sa ovzduším. Prosíme o nahlásenie takýchto prípadov na našich telefónnych číslach:

037/77 98 097 alebo 0905 667 998.

Ďakujeme Vám za spoluprácu.


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Dejinám našej obce a regiónu bol venovaný dôstojný kultúrny stánok v podobe nedávno zrenovovaného Letohrádku kniežaťa Aldobrandiniho ("malý kaštieľ"), v ktorom sa v súčasnosti nachádzajú priestory Regionálneho múzea Mojmírovce.

Poľnohospodárske družstvo Mojmírovce

PD pokračuje v tradícii poľnohospodárstva a roľníctva. Má vyspelú rastlinnú výrobu, živočíšnu výrobu, moderné mechanizmy, stredisko investičnej výstavby, plastikársky program, vlastný bitúnok a výrobu mäsových výrobkov. Zaujímavosťou je špeciálna rastlinná výroba, kde je zabezpečená produkcia jabĺk, broskýň, viniča a kvalitného vína

Vzdelávací inštitút COOP, a.s.

Zariadenie situované v historickom parku poskytuje ubytovacie, stravovacie a vzdelávacie služby.

Moderný podnik, ktorý vznikol v roku 1993 na zelenej lúke. Produkuje certifikované mäsové výrobky vyrábané špeciálnymi technológiami.

Penzion Bruder

Penzión Bruder je situovaný v obci Mojmírovce, má výhodnú polohu na hlavnom námestí. Penzión tvorí hostinec a reštaurácia na prízemí, spoločenská miestnosť, fajčiarska miestnosť a terasa a ubytovacie priestory na poschodí.

CEDRON SENIOR Mojmírovce, n.o.

Zariadenie sociálnych služieb sa nachádza v srdci obce Mojmírovce, spádovej obce okolitých obcí podľa ktorých dostal svoje pomenovanie CEDRON SENIOR V zariadení poskytujeme sociálne služby fyzickým osobám, ktoré dovŕšili dôchodkový vek a sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby.

Šardice

Naša družobná obec Csömör v Maďarskej republike

V roku 2002 bola podpísaná zmluva o spolupráci obcí Mojmírovce a Csömör. Od tej doby sa partnerstvo našej obce s touto maďarskou obcou rozvíja veľmi intenzívne, vrátane inštitúcií v obci, ako sú Slovenská národnostná samospráva a ľudový tanečný spolok Furmicska.

Po nemecky Wartberg an der Krems je obec v Rakúsku v spolkovej krajine Horné Rakúsko v okrese Kirchdorf an der Krems. Veľkosťou je porovnateľná našej obci.

Webgis

Vážení občania v aplikácii sú pre vás dostupné tieto služby:
Súpisné čísla domov, ortomapa, katastrálna mapa, prvky na
meranie vzialeností atď..

webygroup

Deutch version
English version
Magyar verzió
Úvodná stránka