Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Klubové aktivity

 
KLUBY DETÍ A MLÁDEŽE

Mladá generácia žijúca v našej obci má možnosť využiť svoj voľný čas návštevou klubov detí a mládeže. Priestory kultúrneho domu, tak využívajú nadané deti, deti so špecifickými potrebami, deti zo sociálne znevýhodneného prostredia. Rómske deti sa pravidelne stretávajú v klube ROMALE. Sú tu kluby pre deti a mládež s možnosťou využitia posilňovne, biliardu, stolného futbalu a stolného tenisu. Tieto môžu navštevovať deti vo veku od 6 do 15 rokov
a mládež od 15 do 26 rokov. 

 Kluby sú k dispozícii:

Streda:    14,00 - 18,00

Piatok:     14,00 - 18,00

Vďaka podpore Nadácie SPP v rámci zamestnaneckého grantu náš spoluobčan Rudolf Kapsa získal grant na zriadenie Infoklubu 2005

 

V Nadácii COOP Jednota sme boli úspešní v projekte Spoločenský dom - centrum pohody a zábavy. V rámci tohto projektu začali tu pracovať tri kluby. Klub spevu a tanca, Klub Romale a Klub fotografie a videa.

Okrem toho v našom kultúrnom dome môže mládež relaxovať pri stolnom tenise, biliarde i v posilňovni.


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Dejinám našej obce a regiónu bol venovaný dôstojný kultúrny stánok v podobe nedávno zrenovovaného Letohrádku kniežaťa Aldobrandiniho ("malý kaštieľ"), v ktorom sa v súčasnosti nachádzajú priestory Regionálneho múzea Mojmírovce.

Poľnohospodárske družstvo Mojmírovce

PD pokračuje v tradícii poľnohospodárstva a roľníctva. Má vyspelú rastlinnú výrobu, živočíšnu výrobu, moderné mechanizmy, stredisko investičnej výstavby, plastikársky program, vlastný bitúnok a výrobu mäsových výrobkov. Zaujímavosťou je špeciálna rastlinná výroba, kde je zabezpečená produkcia jabĺk, broskýň, viniča a kvalitného vína

Vzdelávací inštitút COOP, a.s.

Zariadenie situované v historickom parku poskytuje ubytovacie, stravovacie a vzdelávacie služby.

Moderný podnik, ktorý vznikol v roku 1993 na zelenej lúke. Produkuje certifikované mäsové výrobky vyrábané špeciálnymi technológiami.

Penzion Bruder

Penzión Bruder je situovaný v obci Mojmírovce, má výhodnú polohu na hlavnom námestí. Penzión tvorí hostinec a reštaurácia na prízemí, spoločenská miestnosť, fajčiarska miestnosť a terasa a ubytovacie priestory na poschodí.

CEDRON SENIOR Mojmírovce, n.o.

Zariadenie sociálnych služieb sa nachádza v srdci obce Mojmírovce, spádovej obce okolitých obcí podľa ktorých dostal svoje pomenovanie CEDRON SENIOR V zariadení poskytujeme sociálne služby fyzickým osobám, ktoré dovŕšili dôchodkový vek a sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby.

Šardice

Naša družobná obec Csömör v Maďarskej republike

V roku 2002 bola podpísaná zmluva o spolupráci obcí Mojmírovce a Csömör. Od tej doby sa partnerstvo našej obce s touto maďarskou obcou rozvíja veľmi intenzívne, vrátane inštitúcií v obci, ako sú Slovenská národnostná samospráva a ľudový tanečný spolok Furmicska.

Po nemecky Wartberg an der Krems je obec v Rakúsku v spolkovej krajine Horné Rakúsko v okrese Kirchdorf an der Krems. Veľkosťou je porovnateľná našej obci.

Webgis

Vážení občania v aplikácii sú pre vás dostupné tieto služby:
Súpisné čísla domov, ortomapa, katastrálna mapa, prvky na
meranie vzialeností atď..

webygroup

Deutch version
English version
Magyar verzió
Úvodná stránka