Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

Elektronická úradná tabuľa

Oznámenie verejnou vyhláškou o začatí stavebného konania Ing. Oravec Milan RD

Zverejnené 17.7.2018


 

Verejná vyhláška rozhodnutie Ivan Lámi

Zverejnené 17.7.2018


 

Informovanie verejnosti

I N F O R M O V A N I E    V E R E J N O S T I
Obstarávateľ, Obec Poľný Kesov, obecný úrad, 951 15 Poľný Kesov 68, predložil 12.07.2018 Okresnému Úradu Nitra, Odboru starostlivosti o životné pr ...viac...

Zverejnené 17.7.2018


 

Verejná vyhláška - územné rozhodnutie Poľný Kesov- chodníky

Zverejnené 16.7.2018


 

Voľby do orgánov samosprávy obcí - informácie pre voliča

Voľby do orgánov samosprávy obcí - informácie pre voliča. Dátum a čas konania volieb, právo voliť, právo byť volený a spôsob hlasovania.

viac...


 

Zverejnenie zámeru prevodu majetku obce z dôvodu hodného osobitného zreteľa podľa ustanovenia § 9a odst. 8/ písm. e) a § 9a odst. 8/ písm. b) zákona č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v platnom znení

Zverejnené 11.7.2018


 
Zverejnenie zámeru prevodu majetku obce odpredajom z dôvodu hodného osobitného zreteľa R. Kočmárik Zverejnenie zámeru Kočmárik.pdf Zverejnenie zámeru Kočmárik.pdf (167.5 kB)
Zverejnenie zámeru prevodu majetku obce odpredajom z dôvodu hodného osobitného zreteľa Lehoťákoví Zverejnenie zámeru Lehoťákoví.pdf Zverejnenie zámeru Lehoťákoví.pdf (166.8 kB)

dnes je: 19.7.2018

meniny má: Dušana

Testovacia prevádzka mobilnej aplikácie

Webgis

Vážení občania v aplikácii sú pre vás dostupné tieto služby:
Súpisné čísla domov, ortomapa, katastrálna mapa, prvky na
meranie vzialeností atď..

  • Streda2416graphic-icon
  • Štvrtok2416graphic-icon
  • Piatok2713graphic-icon

Poľnohospodárske družstvo Mojmírovce

PD pokračuje v tradícii poľnohospodárstva a roľníctva. Má vyspelú rastlinnú výrobu, živočíšnu výrobu, moderné mechanizmy, stredisko investičnej výstavby, plastikársky program, vlastný bitúnok a výrobu mäsových výrobkov. Zaujímavosťou je špeciálna rastlinná výroba, kde je zabezpečená produkcia jabĺk, broskýň, viniča a kvalitného vína

Vzdelávací inštitút COOP, a.s.

Zariadenie situované v historickom parku poskytuje ubytovacie, stravovacie a vzdelávacie služby.

Moderný podnik, ktorý vznikol v roku 1993 na zelenej lúke. Produkuje certifikované mäsové výrobky vyrábané špeciálnymi technológiami.

Penzion Bruder

Penzión Bruder je situovaný v obci Mojmírovce, má výhodnú polohu na hlavnom námestí. Penzión tvorí hostinec a reštaurácia na prízemí, spoločenská miestnosť, fajčiarska miestnosť a terasa a ubytovacie priestory na poschodí.

CEDRON SENIOR Mojmírovce, n.o.

Zariadenie sociálnych služieb sa nachádza v srdci obce Mojmírovce, spádovej obce okolitých obcí podľa ktorých dostal svoje pomenovanie CEDRON SENIOR V zariadení poskytujeme sociálne služby fyzickým osobám, ktoré dovŕšili dôchodkový vek a sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby.

Šardice

Naša družobná obec Csömör v Maďarskej republike

V roku 2002 bola podpísaná zmluva o spolupráci obcí Mojmírovce a Csömör. Od tej doby sa partnerstvo našej obce s touto maďarskou obcou rozvíja veľmi intenzívne, vrátane inštitúcií v obci, ako sú Slovenská národnostná samospráva a ľudový tanečný spolok Furmicska.

Po nemecky Wartberg an der Krems je obec v Rakúsku v spolkovej krajine Horné Rakúsko v okrese Kirchdorf an der Krems. Veľkosťou je porovnateľná našej obci.

webygroup

Deutch version
English version
Magyar verzió
Úvodná stránka