Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Mojmírovce.

Oznámenie o výberovom konaní na pozíciu terénneho pracovníka (TP)Vytlačiť
 

Obec Mojmírovce vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto terénneho pracovníka (TP),v rámci projektu s názvom Národný projekt terénna sociálna práca v obciach I, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného  programu Ľudské zdroje, s predpokladaným nástupom do zamestnania od 1.5. 2018.

Výberové konanie sa uskutoční dňa 17. apríla 2018 o 10.00 hod. v priestoroch zasadačky  obecného úradu na adrese Námestie sv. Ladislava 931/7  Mojmírovce.

Záujemcovia o pracovnú pozíciu môžu doručiť písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania osobne  alebo poštou na adresu Obec Mojmírovce, Námestie sv. Ladislava 931/7, 951 15 Mojmírovce.

Uzávierka na predkladanie žiadostí o prijatie do zamestnania je 11. apríla  2017.

Záujemcovia, ktorých žiadosti o prijatie do zamestnania  budú doručené po termíne uzávierky, nebudú zaradení do výberového konania.

Viac informácií získate na personálnom oddelení OcÚ Mojmírovce u pani Viery Špánikovej, alebo formou e-mailu mzdy@mojmirovce.sk.

Podrobné znenie výzvy na výberové konanie nájdete TU.

 


 
 

Harmonogram vývozu komunálneho a separovaného odpadu

Harmonogram vývozu odpadu na rok 2017

 

Ďalšie užitočné rady pre občanov


 

 

Finančná podpora

 

 

Tvorba tejto stránky www.mojmirovce.sk bola spolufinacovaná

Európskou úniou

v  rámci

Grantovej schémy na podporu prípravy miestnych a regionálnych

projektov  z fondu PHARE - Národný program


 

dnes je: 14.12.2018

meniny má: Branislava, Bronislava

Testovacia prevádzka mobilnej aplikácie

Webgis

Vážení občania v aplikácii sú pre vás dostupné tieto služby:
Súpisné čísla domov, ortomapa, katastrálna mapa, prvky na
meranie vzialeností atď..

  • Piatok2-5graphic-icon
  • Sobota0-6graphic-icon
  • Nedeľa0-4graphic-icon

Poľnohospodárske družstvo Mojmírovce

PD pokračuje v tradícii poľnohospodárstva a roľníctva. Má vyspelú rastlinnú výrobu, živočíšnu výrobu, moderné mechanizmy, stredisko investičnej výstavby, plastikársky program, vlastný bitúnok a výrobu mäsových výrobkov. Zaujímavosťou je špeciálna rastlinná výroba, kde je zabezpečená produkcia jabĺk, broskýň, viniča a kvalitného vína

Vzdelávací inštitút COOP, a.s.

Zariadenie situované v historickom parku poskytuje ubytovacie, stravovacie a vzdelávacie služby.

Moderný podnik, ktorý vznikol v roku 1993 na zelenej lúke. Produkuje certifikované mäsové výrobky vyrábané špeciálnymi technológiami.

Penzion Bruder

Penzión Bruder je situovaný v obci Mojmírovce, má výhodnú polohu na hlavnom námestí. Penzión tvorí hostinec a reštaurácia na prízemí, spoločenská miestnosť, fajčiarska miestnosť a terasa a ubytovacie priestory na poschodí.

CEDRON SENIOR Mojmírovce, n.o.

Zariadenie sociálnych služieb sa nachádza v srdci obce Mojmírovce, spádovej obce okolitých obcí podľa ktorých dostal svoje pomenovanie CEDRON SENIOR V zariadení poskytujeme sociálne služby fyzickým osobám, ktoré dovŕšili dôchodkový vek a sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby.

Šardice

Naša družobná obec Csömör v Maďarskej republike

V roku 2002 bola podpísaná zmluva o spolupráci obcí Mojmírovce a Csömör. Od tej doby sa partnerstvo našej obce s touto maďarskou obcou rozvíja veľmi intenzívne, vrátane inštitúcií v obci, ako sú Slovenská národnostná samospráva a ľudový tanečný spolok Furmicska.

Po nemecky Wartberg an der Krems je obec v Rakúsku v spolkovej krajine Horné Rakúsko v okrese Kirchdorf an der Krems. Veľkosťou je porovnateľná našej obci.

webygroup

Deutch version
English version
Magyar verzió
Úvodná stránka