Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Obecný rozhlas

Očná optika

Dňa 28.3.2017 príde do našej obce pojazdná ZOOM optika z Bratislavy.

Môžte si nechať bezplatne skontrolovať vnútroočný tlak a dioptrie a vyskúšať nové okuliarové rámy.

Meranie sa uskutoční v bielom označenom mikrobuse pred obecným úradom, v čase od 11:00 do 12:00 hod, v prípade záujmu aj dlhšie.


 

Predaj ovocných stromov a kríkov

Firma JUKKA bude predávat vo štvrtok 30.marca 2017 v čase od 11.15  do 12.15 hodiny
na námestí v Mojmírovciach nasledujúce stromčeky k výsadbe: jablone, hrušky, marhule, broskyne, odolné slivky, ryngloty, oskoruše, čerešne, višne, stromčekové i kríkové rezistentné egreše,
stromčekové a kríkové ríbezle, liesky, maliny, vinič stolový, černice, čučoriedky
kanadské a čukotské, ruže kríkové, ťahavé a stromčekové, rododendrony, azalky,
javory, previsnuté vŕby, sadenice jahod a iné. Viacej informácií najdete na letákoch
vo vašich poštových schránkách.


 

Ponuka stavebných prác

Stavebno - obchodná firma Strechy Fischer vám ponúka : nové strechy, rekonštrukcie starých striech, zateplenie domov, domy na kľúč, zámkové dlažby, chodníky, všetko vo výborných cenách za použitia kvalitných stavebných materiálov. Našu prácu si môžete pozrieť na Facebooku "Strechy Fischer". Potrebné informácie získate na telefónnom čísle 0940 13 13 00.


 

Záhradkárske potreby

Firma LAHA pozýva všetkých občanov  na predpredaj kvetov, sadeníc, záhradkárskych potrieb, keramiky, každý deň od 9:00 do 17:00  pred predajňou Jednota – Žigobar.

Ponúka veľký výber primuliek, sirôtky, klinčeky, cibuľky gladiol, ľalií, zemiaky sadbové vo vaničkách po 3,95€, zemiaky agria a impala, priama holandská sadba v holandských vreciach s holandskými štítkami, rôzne druhy semiačok  a iné.


 

Plastové okná

Firma Montech vám ponúka plastové okná  a garážové brány za bezkonkurenčné ceny. Momentálna zľava až do výšky 50 %. Žalúzie a sieťky k oknám zdarma. Informácie vám poskytne obchodný zástupca na telefónnom čísle 0915 497 409.


 

Lekáreň oznamuje

Lekáreň Provance v Mojmírovciach oznamuje občanom, že až do odvolania bude mať otvorené každý deň do 12:00 hodiny.


 

Nové knihy v knižnici

Oznamujeme všetkým členom obecnej knižnice, ale aj ostatným obyvateľom obce, že aj v roku 2016 obec zakúpila do knižnice nové a zaujímavé knižné tituly. 

Ich zoznam nájdete na stránke obce v časti Kultúra, sekcia obecná knižnica. 

http://www.mojmirovce.sk/obecna-kniznica.html

 


 

dnes je: 27.3.2017

meniny má: Alena

Testovacia prevádzka mobilnej aplikácie

Webgis

Vážení občania v aplikácii sú pre vás dostupné tieto služby:
Súpisné čísla domov, ortomapa, katastrálna mapa, prvky na
meranie vzialeností atď..

Poľnohospodárske družstvo Mojmírovce

PD pokračuje v tradícii poľnohospodárstva a roľníctva. Má vyspelú rastlinnú výrobu, živočíšnu výrobu, moderné mechanizmy, stredisko investičnej výstavby, plastikársky program, vlastný bitúnok a výrobu mäsových výrobkov. Zaujímavosťou je špeciálna rastlinná výroba, kde je zabezpečená produkcia jabĺk, broskýň, viniča a kvalitného vína

Vzdelávací inštitút COOP, a.s.

Zariadenie situované v historickom parku poskytuje ubytovacie, stravovacie a vzdelávacie služby.

Moderný podnik, ktorý vznikol v roku 1993 na zelenej lúke. Produkuje certifikované mäsové výrobky vyrábané špeciálnymi technológiami.

Penzion Bruder

Penzión Bruder je situovaný v obci Mojmírovce, má výhodnú polohu na hlavnom námestí. Penzión tvorí hostinec a reštaurácia na prízemí, spoločenská miestnosť, fajčiarska miestnosť a terasa a ubytovacie priestory na poschodí.

CEDRON SENIOR Mojmírovce, n.o.

Zariadenie sociálnych služieb sa nachádza v srdci obce Mojmírovce, spádovej obce okolitých obcí podľa ktorých dostal svoje pomenovanie CEDRON SENIOR V zariadení poskytujeme sociálne služby fyzickým osobám, ktoré dovŕšili dôchodkový vek a sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby.

Šardice

Naša družobná obec Csömör v Maďarskej republike

V roku 2002 bola podpísaná zmluva o spolupráci obcí Mojmírovce a Csömör. Od tej doby sa partnerstvo našej obce s touto maďarskou obcou rozvíja veľmi intenzívne, vrátane inštitúcií v obci, ako sú Slovenská národnostná samospráva a ľudový tanečný spolok Furmicska.

Po nemecky Wartberg an der Krems je obec v Rakúsku v spolkovej krajine Horné Rakúsko v okrese Kirchdorf an der Krems. Veľkosťou je porovnateľná našej obci.

webygroup

Deutch version
English version
Magyar verzió
Úvodná stránka