Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Mojmírovce.

Dotazník k poskytovaniu sociálnych služieb v obci MojmírovceVytlačiť
 

Vážení občania,

touto cestou Vás chceme požiadať o spoluúčasť na spracovaní strategického dokumentu Komunitný plán sociálnych služieb  v obci Mojmírovce. Vyplnením anonymného dotazníka v termíne do 12.3. 2018, získame informácie o potrebách našich občanov v oblasti sociálnych služieb.

Dotazník môžete vyplniť online "ELEKTRONICKÝ DOTAZNÍK". Vyplnenie elektronického dotazníka Vám nezaberie  viac ako 10 minút.

Dotazník je k dispozícii aj na Klientskom centre Obecného úradu v Mojmírovciach v tlačenej forme a bude distribuovaný aj do Vašich poštových schránok. 

Za Váš čas pri vyplnení dotazníka vopred ďakujeme.

Dotazník je anonymný a jeho výsledky budú použité výlučne na účely spracovania návrhu na skvalitnenie a postupné dobudovanie systému sociálnych služieb, ktorý bude zodpovedať potrebám obyvateľov našej obce. 

Za jednu domácnosť prosím vyplňte dotazník len jeden krát, buď elektronicky alebo v tlačenej verzii.

Tlačený dotazník prosím odovzdajte na klientskom centre obecného úradu a v kancelárii terénnych sociálnych pracovníkov, Hlavná ulica v polyfunkčnom dome počas úradných hodín. 

Termín vyplnenia a doručenia dotazníka je do 12.3.2018 do 12,00 hod..

 

 

 

 


 
 

Harmonogram vývozu komunálneho a separovaného odpadu

Harmonogram vývozu odpadu na rok 2017

 

Ďalšie užitočné rady pre občanov


 

 

Finančná podpora

 

 

Tvorba tejto stránky www.mojmirovce.sk bola spolufinacovaná

Európskou úniou

v  rámci

Grantovej schémy na podporu prípravy miestnych a regionálnych

projektov  z fondu PHARE - Národný program


 

dnes je: 14.12.2018

meniny má: Branislava, Bronislava

Testovacia prevádzka mobilnej aplikácie

Webgis

Vážení občania v aplikácii sú pre vás dostupné tieto služby:
Súpisné čísla domov, ortomapa, katastrálna mapa, prvky na
meranie vzialeností atď..

  • Piatok2-5graphic-icon
  • Sobota0-6graphic-icon
  • Nedeľa0-4graphic-icon

Poľnohospodárske družstvo Mojmírovce

PD pokračuje v tradícii poľnohospodárstva a roľníctva. Má vyspelú rastlinnú výrobu, živočíšnu výrobu, moderné mechanizmy, stredisko investičnej výstavby, plastikársky program, vlastný bitúnok a výrobu mäsových výrobkov. Zaujímavosťou je špeciálna rastlinná výroba, kde je zabezpečená produkcia jabĺk, broskýň, viniča a kvalitného vína

Vzdelávací inštitút COOP, a.s.

Zariadenie situované v historickom parku poskytuje ubytovacie, stravovacie a vzdelávacie služby.

Moderný podnik, ktorý vznikol v roku 1993 na zelenej lúke. Produkuje certifikované mäsové výrobky vyrábané špeciálnymi technológiami.

Penzion Bruder

Penzión Bruder je situovaný v obci Mojmírovce, má výhodnú polohu na hlavnom námestí. Penzión tvorí hostinec a reštaurácia na prízemí, spoločenská miestnosť, fajčiarska miestnosť a terasa a ubytovacie priestory na poschodí.

CEDRON SENIOR Mojmírovce, n.o.

Zariadenie sociálnych služieb sa nachádza v srdci obce Mojmírovce, spádovej obce okolitých obcí podľa ktorých dostal svoje pomenovanie CEDRON SENIOR V zariadení poskytujeme sociálne služby fyzickým osobám, ktoré dovŕšili dôchodkový vek a sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby.

Šardice

Naša družobná obec Csömör v Maďarskej republike

V roku 2002 bola podpísaná zmluva o spolupráci obcí Mojmírovce a Csömör. Od tej doby sa partnerstvo našej obce s touto maďarskou obcou rozvíja veľmi intenzívne, vrátane inštitúcií v obci, ako sú Slovenská národnostná samospráva a ľudový tanečný spolok Furmicska.

Po nemecky Wartberg an der Krems je obec v Rakúsku v spolkovej krajine Horné Rakúsko v okrese Kirchdorf an der Krems. Veľkosťou je porovnateľná našej obci.

webygroup

Deutch version
English version
Magyar verzió
Úvodná stránka